Apie TEGRA grupę

Ką mes darome

Tegra savo veiklą statybinių medžiagų rinkoje pradėjo dar 1995 metais. Įmonių grupės centras – Vilniuje, atstovybės įsikūrusios Rygoje (Latvija) ir Maskvoje (Rusija).

Pagrindinės Tegra grupės verslo veiklos:

– Produktų vystymas, apimantis visus etapus nuo poreikio rinkoje suformulavimo iki komercializavimo ir paleidimo į rinką.
– Tiekimo grandinės valdymas vidiniams ir išoriniams partnerių poreikiams tenkinti.
– Statybinės chemijos ir kitų produktų didmeninė prekyba ir distribucija Europos ir Azijos rinkose.

companies

Produktai

Mūsų pagrindiniai produktai

Visų mūsų produktai gaminami išskirtinai tik Europoje ir atitinka aukštus kokybės standartus. Pagrindinės TEGRA produktų grupės:

  • Poliuretaninės (PU) montavimo putos
  • Klijai
  • Silikoniniai ir akriliniai hermetikai
  • Aerozoliniai dažai
  • Lipnios juostos ir lipnios sandarinimo juostelės langams ir durims

Įmonių grupei priklauso daug metų rinkoje žinomi prekiniai ženklai kaip FOME FLEX, PPLUS, VERTAS, INRAL, ZOOM, POINT.

Kokybiški produktai yra gaminami Šveicarijoje, Vokietijoje, Olandijoje, Lenkijoje, Estijoje, Švedijoje ir kitose ES šalyse. Gamybos etapo metu produktams taikomos griežtos tikrinimo procedūros, visos gamyklos atitinka tarptautinius standartus, o kiekviena produktų partija kruopščiai kontroliuojama ir užtikrinama stabili nekintanti produktų kokybė.

KRONER – prekinis ženklas, išlaikęs svarbiausias atsarginių automobilių detalių gamybos tradicijas: griežta kokybės parametrų kontrolė ir tikslumas iki smulkmenų. Produkcija gaminama daugiau kaip 30 gamyklų, sertifikuotų pagal ISO 9001, TS 16949, ISO, 14001 standartus, dislokuotų ir Europos Sąjungoje. KRONER specializuojasi gamyboje ir tiekia šias detalių grupes: pusašio šarnyrus (automobilines granatas) ir kardaninius velenus, pusašio šarnyrų remonto komplektus, guolius, amortizatorius, kryžmes, pakabų detales, termostatus, vandens pompas, stabdžių žarnas, kaladėles, hidrocilindrus.“

products 2

Tiekimo grandinės valdymas

Nuo gamyklos iki galutinio vartotojo

Vienas iš pagrindinių Tegros tikslų – suformuoti skaidrią integruotą tiekimo grandinę ir kurti vertę visiems jos dalyviams:
– Galutiniams vartotojams padedame efektyviai spręsti iškilusias problemas, parūpindami reikalingus produktus ir užtikrindami, kad produktas bus prekybos vietoje reikiamu laiku.
– Savo partneriams, didmeninės ir mažmeninės prekybos įmonėms siūlome rinkoje tvirtą reputaciją turinčius prekinius ženklus, subalansuotą produktų portfelį, stabilų ir aukšto patikimumo produktų tiekimą.Taip pat – įvairias mokymų programas mūsų distribucinių partnerių darbuotojams ir klientams: produktai (pagrindinės technologinės žinios bei žinios apie produktų portfelį), pardavimai (pardavimo pagrindai, 5 pardavimo žingsniai, pardavimo priemonės) ir atsargų valdymas.
– Gamybos partneriai vertina mūsų ilgalaikę patirtį Europos, Rusijos, NVS šalių, Mongolijos, Kazachstano rinkose. TEGRA įmonės užimtos pozicijos šiose rinkose naujiems produktams garantuoja palankesnes startines pozicijas ir padidina produkto sėkmės tikimybę.

Mes taip pat siūlome atsargų valdymo paslaugas, į pagalbą pasitelkdami galingą verslo programą „Symphony“, kuri tampa esminiu įrankiu taikyti TOC (Theory of constraints – apribojimų teorijos) principus kompanijoje. Šios programinės įrangos dėka galima sumažinti tiekimo laiką, optimizuoti sandelio lygį ir, žinoma, valdyti visą tiekimo grandinę.

2013 metais viena iš Tegros grupės įmonių – Tegra State – buvo įvertinta kaip itin stabili ir patikima kompanija bei gavo tai patvirtinantį CrefoCert STABILUS pažymėjimą, kad bendrovė daugiau kaip vienerius metus yra moki ir geros ekonominės būklės.

suply_chain

Pardavimų geografija

Veiklos kryptys

Per įmonės veiklos metus pardavimų geografija išsiplėtė nuo vienos namų rinkos Lietuvoje iki tolimų šalių Azijoje.

Pardavimų rinkos apima visas tris Baltijos šalis, Rusiją, Kazahstaną, Baltarusiją, Moldovą, Kirgizijos Respubliką ir net tolimąją Mongoliją.

Be centrinės būstinės Lietuvoje, taip pat turime įmonės atstovus Rusijoje ir Latvijoje, kuriems suteikti įgaliojimai sukurti platinimo tinklą savo rinkose. Kitose rinkose ypatingai skatiname ekskliuzyvines teises turinčių platintojų atsiradimą. Platintojas, atitinkantis tam tikrus reikalavimus, gali atstovauti Tegros prekių ženklus ir produktus rinkoje.

Bendradarbiaukime!

Ypatingai vertiname savo ilgalaikę partnerystę su gamintojais ir platintojais bei visada džiaugiamės galėdami užmegzti naujus ryšius. Jei Jūsų kompanija:

– aukštos kokybės statybinių medžiagų gamintojas;
– statybinių medžiagų profesionalams ar namų vartotojams platintojas ar didmenininkas;

Susisiekite su mumis: info@tegra.lt

MapFull