Kultūra ir žmonės

Vidiniai įmonių grupės projektai

Strateginės sesijos, kurios vyksta ne siaurame valdybos rate, bet įtraukiant kuo daugiau skirtingų pozicijų darbuotojų – nuo vadovų iki specialistų ir sandėlio darbuotojų.

Vidinė valiuta Tegra Bona gaunama už gerus darbus (naują iniciatyvą, sėkmingai atliktą projektą, mentorystę), skirta asmeniniam augimui – sielos, dvasios, kūno lavinimui.

Mentorystė, naujam darbuotojui paskiriamas ilgiau dirbantis kolega, kuris padėtų lengviau įsilieti į kolektyvą, suprasti darbo niuansus, pajausti kultūrinę pusę ir kt

Be 20 12. 20-ies minučių mankšta prieš pietus, vedama mūsų komandos narių, skirta norintiems išsijudinti, pailsėti nuo darbo.

Penktadieniai su muzika. Kartą per mėnesį organizuojami jaunų atlikėjų koncertai, paremti dovanų ekonomikos (gift economy) principais.

Idėjų klubas. Vieta kurti ir įgyvendinti ne tik darbines idėjas, bet ir pristatyti bei apsiginti savo individualius verslo planus.

culture

Region capture 7

 

Partnerysčių projektai

Verslo forumas „Sinergija partnerystėje“ – vyksta kiekvienais metais ir suburia į vieną vietą mūsų partnerius ir klientus iš skirtingų šalių. Šiais forumais stengiamės keisti įprastinį požiūrį į partnerystę, klientą bei patį produktą – vertę kuriame dalindamiesi savo žiniomis ir atradimais apie produktus, distribuciją, motyvacines sistemas, prekinių ženklų keitimo procesą. Šis dalinimasis padeda kurti ilgalaikius bei tvirtus santykius su klientais.

Abipusio mokymo(si) projektas Mutual Learning. Bendradarbiaujame su universitetų studentais ir mokiniais ir kartu vykdome skirtingus projektus – inovacijos produktų ir paslaugų srityje, vartotojų nuomonės tyrimą ir panašiai.

inTegra House

 

2015 metų birželį duris atvėrė naujas nekomercinis Tegros grupės objektas – kūrybinės dirbtuvės inTegra House.
Tai ateities sprendimų kalvė, kuria naudosis ne tik Tegros darbuotojai ir partneriai, bet ir organizacijos iš viso pasaulio. Kuriame erdvę, kurioje svarbūs, strateginiai sprendimai bus priimami vadovaujantis ne tik racionalia logika, bet įjungiant ir emocinį bei dvasinį intelektus. Taip pat panaudojant įvairias kūno praktikas. Supanti gamtinė aplinka nuteiks darnai ir harmonijai, leis atkurti ryšį su visuma.

tegrahouse-copy